Montážník

Mám záujem

Místo práce

Ostrava, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

145,- - 200,-

Termín nástupu

15.07.2018

Druh pracovního poměru

plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost hledá montéry na principu montážního zámečníka.
Náplní práce bude vrtání, řezání, skládání konstrukcí a montáže dopravníku. Pracuje se dvojicích
Důležitá je orientace ve výkresové dokumentaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Stabilní zaměstnání v prosperující firmě
  • Možnost práce na HPP nebo živnost
  • Možnost práce přesčas
  • Zajímavé platové ohodnocení

Informace o náboru

V případě zájmu prosím zasílejte své životopisy na stanislav.kulich@wincottpeople.com,
nebo volejte denně na tel. číslo 733 166 615

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.12.2018 (zbývá ještě 190 dnů)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Společnost působící na trhu jako stabilní společnost poskytující služby v oblasti strojírenství a stavebnictví na vysoké provni. Zabývá se hlavně realizací objektů v oblasti ocelových konstrukcí, ocelových montovaných hal opláštění hal, zámečnictví...

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Nutná orientace ve výkresové dokumentaci
  • Praxe se skládáním konstrukcí, montáží, vrtáním, řezáním
  • Práce PO - PÁ
  • Svědomitost, pracovitost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikol Damková
Tel.: +420 734 397 998
E-mail: poslat životopis
ID: 3352054   Datum zveřejnění: 14.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   145,- - 200,-