Šič / Šička - Operátor výroby - do práce Vás dovezieme zo smeru Vranov nad Topľou zadarmo

Manuvia, a. s.

Miesto práce
Vranov nad Topľou, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
základná mzda 480,- €, ak splníte požiadavky na šitie 530,- € + ďalšie bonusy ( za dochádzku, dopravu, motivačný bonus, výkonnostné odmeny, odmena za pozíciu, zručnosť )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať blízko domova ? Tak neváhaj a kontaktuj nás !

Ponúkame pozíciu operátor šitia v Košiciach

toto bude tvoja náplň práce :

- vyhotovenie poťahov a čalúnení do automobilov z prírodných a umelých tkanív
- zošívanie,
- našívanie,
- všívanie
- lemovanie dielov a komponentov z látky, kože a PVC
- možnosť kontroly kvality

nenáročná práca v stoji

Nemusíš sa ničoho báť - ZAŠKOLÍME ŤA a ZAUČÍME ŤA !!!!

Práca na 2 smeny - bez nočných !!!
bezplatná doprava do práce a z práce - smer Vranov nad Topľou -Košice
dostupná lokalita KOŠÍC
čisté prostredie
BONUSY za dochádzku
motivačné BONUSY (výkon, zručnosť...)
možnosť bezplatného ubytovania,
bonusy za zlepšovacie návrhy

Nie je na čo čakať, nástup je možný ihneď po úspešnom absolvovaní pohovoru.

Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás :

[email protected]

telefón :
0911/82 82 06

osobne :
Manuvia - Staničná 1268,
093 01 Vranov n/T
/ bývalý xawax /

budeme kontaktovať všetkých nie len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Textilná, odevná, kožiarska výroba

Popredný výrobca autopoťahov do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

prax výhodou
vyučný list - odbor krajčír / ka - výhodou
manuálna zručnosť
samostatnosť
ochota pracovať na zmeny
dobrý zdravotný stav - práca v stoji

Počet zamestnancov
5000 a viac zamestnancov

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3369000  Datum zveřejnění: 3.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základná mzda 480,- €, ak splníte požiadavky na šitie 530,- € + ďalšie bonusy ( za dochádzku, dopravu, motivačný bonus, výkonnostné odmeny, odmena za pozíciu, zručnosť )