Výrobní dělník - přijmeme vás i bez praxe a dáme ubytování zdarma

Mám záujem

Místo práce

Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • manuální a dělnické práce zejména při výrobě komponentů do aut
  • obsluha poloautomatických a automatických strojů (svářecí roboty, lisy)
  • jednoduchá manuální práce vhodná pro muže i ženy
  • práce je na 12hodinový provoz (krátký a dlouhý týden), nebo na 3 směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

NAŠE FIRMA VÁM NABÍDNE:
  • stabilní práci na pracovní smlouvu (čisté a klimatizované prostředí)
  • motivující plat od 18 000 Kč/měsíc
  • zaškolení na dané pozici a kariérní růst
  • ubytování ZDARMA
  • SVOZY z ubytování do práce
  • ODMĚNY za kvalitní práci
  • docházkové BONUSY
  • 25 dní dovolené
  • PŘÍSPĚVEK na stravu (stravování v podnikové jídelně)
  • PŘÍSPĚVKY dané zákonem (možnost přivýdělku formou přesčasů)
  • PRAVIDELNÉ ZÁLOHY
  • pracovní oblečení

Informace o náboru

V případě zájmu reagujte na inzerát, můžete přiložit i váš životopis, případně mě můžete kontaktovat níže na uvedené telefonní číslo.

Každý uchazeč bude, co nejdříve kontaktován nazpět.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významní mezinárodní klienti, působící po celé České republice, specializující se zejména na automobilovou výrobu celosvětových značek.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

NÁM POSTAČÍ JEN VAŠE:
  • chuť do práce
  • manuální zručnost a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: +420725427742
E-mail: poslat životopis
ID: 3386321   Datum zveřejnění: 10.8.2018