Zámečník/montér dopravníků - ranní směny - doprava z OVY zdarma

Manuvia, a. s.

Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montáž dopravníků paletové techniky pro světově známé firmy
- vrtání, řezání, skládání dle výkresů
- práce ve dvojicích
- práce na 8,5 hodin denně pondělí až pátek, víkendy volné
- možný přesčas v sobotu

MÍSTO PRACOVIŠTĚ: Hranice na Moravě (doprava z Ostravy zabezpečená ZDARMA)

Zaměstnanecké výhody, benefity

+ MOTIVUJÍCÍ MZDA od 145 Kč/h v čistém
+ stabilní a dlouhodobá práce
+ zajímavá a pohodová práce
+ možnost obnovení svářečský průkazů a případně přejití na jinou pozici
+ doprava zdarma do Hranic ze směru z Ostravy - Kunčic, možno i v jiných místech po trase
+ PRAVIDELNÉ ZÁLOHY
+ NÁSTUP IHNED, NEBO DOHODOU (po lékařské prohlídce)

Informace o náboru

V případě zájmu mě můžete kontaktovat telefonicky, nebo odpovídejte na náš inzerát.

Každý uchazeč bude kontaktován.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významný klient působící ve strojírenské výrobě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

zámečník, montér

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe s ručním nářadím
- znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3391325  Datum zveřejnění: 16.5.2018