Elektrikář s vyhláškou/zámečník - mzda od 120,- až 145,- na hod.

Manuvia, a. s.

Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Zlínský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce na elektrických kolejových vozidlech
- znalost a nastavování měřících přístrojů
- příprava + montáž nové elektroinstalace
- rozebírání + montáž kolejových vozidel
- zámečnické práce - práce s flexou, bruskou, vrtačkou apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- hlavní pracovní poměr
- stabilní zaměstnání
- ubytování v docházkové vzdálenosti ZDARMA
- příspěvek na stravu
- pracovní pomůcky při nástupu ZDRAMA
- pouze RANNÍ SMĚNY (6:00 - 14:15)
- možnost pracovat na přesčasy
- v 2. měsíci možnost získat docházkový bonus + 5Kč až 10Kč/hod
- další bonusy od mistra

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

- požadujeme vyhlášku č. 50/78 Sb.§6 - platí pro elektrikáře
- znalost elektro dokumentace
- orientace v liniových schématech - platí pro elektrikáře
- základní znalost výkresové dokumentace
- ovládání měřících zařízení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3391683  Datum zveřejnění: 30.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000