Obsluha svařovacích strojů - mzda od 17.000kč v čistém / nástup možný ihned

Manuvia, a. s.

Místo práce
Jablonec nad Nisou, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• pohledová kontrola dílů vycházejících ze stanice (linky)
• provádění drobných úprav a oprav
• obsluha výrobních strojů (svařovací)

V podniku se vyrábějí komponenty pro automobily.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• dlouhodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr
• mzda od 105kč/h v čistém... cca od 17.000kč měsíčně v čistém
• po zapracování - navyšování mzdy na 110 - 115kč/h v čistém
• třísměnný provoz, 8h směny, volné víkendy
• skvělé a motivující platové ohodnocení
• možnost kariérního růstu
• uplatnění v moderní a vzrůstající firmě
• proplacené veškeré přesčasy, dovolené, svátky
• podnikové stravování
• výborná dostupnost MHD

Informace o náboru

Nástup možný ihned.

Pokud máte o danou pozici zájem, poprosím o zaslání životopisu přes ODPOVĚDĚT NA INZERÁT, případně stačí prozvonit/zavolat na kontakt 734 353 446.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• zkušenosti ve výrobě výhodou - né podmínkou
• ochota učit se novým věcem
• spolehlivost a samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3402421  Datum zveřejnění: 28.5.2018