Svářeč 135 - propadlé papíry rádi obnovíme - plat 36 000 Kč

Manuvia, a. s.

Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování s co2 dle výkresové dokumentace (tloušťka materiálu cca 5 cm a více)
- firma se zabývá těžkou metalurgickou výrobou, svařují se i konstrukce jeřábů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání s dlouhodobou spoluprací
- motivující mzda 210 Kč/h v čistém
- možnost výběru směn (osmičky, dvanáctky, desetihodinové směny, TURNUSY), vše se dá dohodnout
- zajištěné ubytování (při odpracování nad 220 hodin vám hradíme ubytování ZDARMA, pokud odpracujete 200 hodin, zaplatíme vám polovinu nákladů)
- přivýdělek formou přesčasů
- ubytování se nachází v areálu podniku
- stravování v podnikové jídelně
- PRAVIDELNÉ ZÁLOHY

Informace o náboru

Zaujala vás tato pracovní nabídka a máte zkušenosti na dané pozici? Jste pro nás ideální kandidát. Neváhejte a zasílejte vaše životopisy, nebo prostě jen zareagujte na pracovní nabídku přes kolonku "odpovědět", nebo volejte na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská firma působící v těžkém metalurgickém průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- praxe ve svařování silných materiálů (vrstvené sváry) dle výkresové dokumentace
- znalost drážkování
- znalost svařování stoupačky a koutového sváru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3405717  Datum zveřejnění: 30.5.2018