Operátor výroby - 95Kč/hod v čistém - ubytování zdarma (Ref. č.: 05062018)

Mám záujem

Místo práce

Chrudim, Česko

Termín nástupu

18.06.2018

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zaměstnáme šikovné muže na výrobu pružin do osobních automobilů!

Co bude Vaší náplní práce?
navěšování a svěšování pružin před a po lakování
obsluha laseru, tisk štítků
balení pružin do krabic a na palety, příprava na expedici

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci na 8 hod úvazek, směny se střídají po týdnu, bez víkendů
stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP)
ubytování a zabezpečené firmou ZDARMA
příspěvek na bydlení v soukromí (podnájem) měsíčně 2550,-Kč
stravenky v hodnotě 70,-Kč
obědy v hodnotě 20,-Kč
zákonné příplatky (noční, odpolední, přesčas, svátky)
směnový kalendář na půl roku dopředu
možnost týdenních záloh, možnost přesčasů
možnost získání firemní SIM karty, zvýhodněné tarify

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá výrobou automobilových pružin do osobních automobilů.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

manuální zručnost
spolehlivost, flexibilitu
odpovědný přístup k práci, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Vysoká nad Kysucou 228
023 55 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Kalousková
Tel.: +420774762361
E-mail: poslat životopis
ID: 3411114   Datum zveřejnění: 5.6.2018