Lakýrník

Mám záujem

Místo práce

Liberec, Česko

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

22 000

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Opravy nátěrů v objektu zaměstnavatele
• Jednoduché natěračské práce

Informace o náboru

• Mzda až 20 000 – 22 000 Kč/vč. Výkonnostní prémie
• další zaměstnanecké výhody např.
  • stravování v areálu, 25 dnů dovolené, volnočasové benefity
  • příplatek za odpolední směny, zvýšené příplatky za přesčas, soboty a neděle
  • příspěvek na dovolenou, vánoce,13. plat, podíl na výsledcích podniku

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

• Vyučení v oboru malíř/natěrač
• Manuální zručnost

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

McROY Czech
Moskevská 658
460 01 Liberec
ID: 3420722   Datum zveřejnění: 14.6.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   22 000