Skladník - Picker, 20 000 - 23 000 Kč/měs, HPP, nástup ihned

Manuvia, a. s.

Místo práce
Hostivice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 23 000 Kč/měs

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme zodpovědné muže i ženy starší 18 let do stabilní firmy sídlící v Hostivicích. Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr, dobré finanční ohodnocení, stravenky, týdenní zálohy a hlavně nenáročnou práci v přátelském kolektivu.

Náplň práce:
- práce se skladovým systémem
- vyskladňování zboží z regálu dle balícího listu
- manipulace se zbožím
- úklid svěřeného úseku

Pracovní doba: PO - PÁ, 8 hod. směny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- ohodnocení: 135 Kč/hod (20 000 - 23 000 Kč/měs)
- 80Kč stravenky
- možnost týdenních záloh (1 000 Kč/týdně)
- výkonnostní odměny
- stabilní práce na HPP
- možnost přestupu do kmenového stavu
- skvělá dopravní dostupnost ze Zličína (metro B)
- dobře vybavené zázemí (šatny, kuchyňka, automaty...)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Stabilní firma působící na českém trhu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zletilost
- čistý TR
- schopnost spolupráce s kolegy na pracovišti
- zodpovědnost, dochvilnost, samostatnost, spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3428495  Datum zveřejnění: 22.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000 - 23 000 Kč/měs