Pracovník ve skladu - stačí minimální praxe - dáme vám ubytování zdarma, bonusy ze strany podniku, příspěvek na soukromé bydlení - nástupy každý týden

Manuvia, a. s.

Místo práce
Čáslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce ve skladu při výrobě elektronických součástí
- pickování
- práce se scanerem, evidování dat v PC, naskladňování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- motivující mzda
- ubytování ZDARMA
- v případě soukromého bydlení PŘÍSPĚVEK NA BYDLENÍ 2500 Kč
- stravování v jídelně
- PRAVIDELNÉ ZÁLOHY
- mzda vždy včas
- pracovní oblečení zdarma

Informace o náboru

Nástupy: každý týden v úterý (koordinátor si vás vyzvedne na nádraží, odveze na ubytování, a druhý den jdete na školení do podniku)

V případě, že vás naše nabídka zaujala, reagujte prosím na inzerát, nebo volejte na níže uvedený telefon.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Významná společnost působící ve výrobě elektronických součástek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- chuť pracovat, spolehlivost a flexibilita
- alespoň nějaká zkušenost ze skladu, stačí minimální
- ochota práce na 12tihodinové směny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3453419  Datum zveřejnění: 3.8.2018