Obráběč CNC strojů - ubytování zdarma, pravidelné zálohy, příspěvky a bonusy navíc

Mám záujem

Místo práce

Hranice, Česko

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • obsluha cnc obráběcích center, korekce v programech, nastavování
  • samostatné seřízení, obsluha a plnění pracovních úkolů na stroji, spolupráce při organizaci a optimalizaci výroby na daných strojích

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • DLOUHODOBOU A STABILNÍ práci na HPP
  • motivující mzdu a k tomu mnoho dalších bonusů (vše na smlouvě, jak má být)
  • po 3 měsících navýšení mzdy
  • náborový bonus 10 000 Kč
  • výrobní bonusy 2 000 Kč
  • pravidelné ZÁLOHY
  • veškeré příplatky dané zákonem (práce v noci, přesčas, práce o víkendu, ve svátek)
  • UBYTOVÁNÍ ZDARMA
  • PŘÍSPĚVEK na dopravu
  • mzdu vždy včas

Informace o náboru

V případě, že vás zaujala naše pracovní nabídka, zasílejte prosím vaše strukturované životopisy.

Na základě vašeho životopisu vás budu kontaktovat telefonicky a domluvíme další podrobnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná strojírenská firma působící v Hranicích.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Obráběč kovů, soustružník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • SŠ vzdělání technického typu nebo vyučen v příbuzném oboru (obráběč kovů, nástrojař, strojní mechanik), nebo praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • zkušenost z prostředí systémů CNC řízení výhodou
  • znalost čtení technické dokumentace, praxe na CNC strojích manuální zručnost, důslednost a technickou zdatnost samostatnost, zodpovědný přístup k práci, ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People
Na Rovince 879
720 00 Ostrava

Kontakt

Kontaktní osoba: Anna Závodná
Tel.: +420725427742
E-mail: poslat životopis
ID: 3456183   Datum zveřejnění: 24.7.2018