Svářeč 135 s ubytování zdarma, pravidelnými zálohami a dalšími bonusy a příplatky navíc

Manuvia, a. s.

Místo práce
Hranice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování podle výkresové dokumentace
- skládání svářenců podle výkresové dokumentace
kontrola provedených svárů a dodržování pravidel jakosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobé zaměstnání na pracovní smlouvu
- zajímavá mzda 31 000 Kč (vše na smlouvě, jak má být)
- po 3 měsících navýšení mzdy
- náborový bonus 10 000 Kč
- výrobní bonusy 2 000 Kč
- pravidelné ZÁLOHY
- UBYTOVÁNÍ ZDARMA
- PŘÍSPĚVEK na dopravu
- veškeré příplatky dané zákonem (práce v noci, přesčas, práce o víkendu, ve svátek)
- výborná dopravní dostupnost

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy. Na základě životopisu vás budu kontaktovat telefonicky a domluvíme další podrobnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Významná mezinárodní strojírenská firma v Hranicích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

zámečník

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe ve svařování s co2 alespoň 3 roky
- zkušenosti se zámečnickou prací (stehování, broušení, příprava materiálu ke svařování)
- platný svářečský průkaz EN 135

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3456195  Datum zveřejnění: 24.7.2018