Rozšiřujeme tým telefonních personalistů ve vašem městě

Manuvia, a. s.

Místo práce
Opava, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jelikož naše společnost stále roste a zakázky se hrnou, potřebujeme rozšířit náš tým náborářů.

Máš zkušenosti s telefonováním a nedělá ti problém práce na PC v programech MS Office atd.? Pak hledáme právě tebe!

KOHO HLEDÁME?
- všechny, kteří mají chuť pracovat a rádi komunikují s lidmi
- hledáme absolventy, studenty, maminky na mateřské, po mateřské .... v podstatě všechny, kteří o práci mají zájem a chtějí dál rozvíjet své schopnosti
Co bude tvou náplní práce?
- vyhledávání vhodných uchazečů na zadané pracovní pozice
- selekce kandidátů (CV, databáze, pracovní portály..)
- denní telefonická komunikace s kandidáty o práci
- práce s interní databází společnosti
- správa inzerce na pracovních portálech
- aktivní komunikace s uchazeči na sociálních sítích
- komunikace s ÚP
- pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci na HPP
- příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- zajímavé platové ohodnocení + systém bonusů a odměn
- po zkušební době možný homeoffice
- možnost profesního rozvoje (vstupní a průběžná školení, workshopy)
- účast na firemních akcích
- služební notebook a telefon
- nástup možný ihned

Informace o náboru

Zaujala tě naše pracovní nabídka? Neváhej a zašli nám svůj životopis. My se ti ozveme a vše osobně domluvíme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Jsme mezinárodní skupina, která se specializuje jak na vyhledávání a výběr agenturních zaměstnanců a jejich dočasné přidělení, tak na vyhledávání a výběr talentů středního managementu. Zároveň poskytujeme kompletní servis v oblasti personálního poradenství.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s komunikací přes telefon
- uživatelskou znalost MS Office
- samostatnost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Manuvia a hledáme pracovníky do různých oblastí. Najdeme Vám práci na míru.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3465188  Datum zveřejnění: 7.8.2018