Obsluha NC strojů s ubytováním, vhodné i pro absolventy!

Mám záujem

Místo práce

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj (Práce vyžaduje cestování)

Základní složka mzdy (brutto) a další odměny

od 165 Kč/hod. v čistém

Druh pracovního poměru

plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • obsluha NC stroju (soustruh, fréza)
  • rotační soustury NC s podavačem nebo bez podavače

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zázemí stabilní společnosti
  • perspektivní a stabilní zaměstnání na HPP
  • možnost zaučení na dané pozici (podmínkou je výkresová dokumentace)
  • plat od 165kč/h v čistém, po zapracování navýšení mzdy
  • možný kariérní i finanční růst
  • zajištěné ubytování
  • možnost záloh
  • práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Podnik je přední výrobce brzdových systémů pro kolejová vozidla s téměř 200letou historií.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina Wincott People pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Wincott People, a.s.
Na Rovince 879
72000 Ostrava - Hrabová

Kontakt

Kontaktní osoba: Jolana Chmielová
Tel.: +420731619063
E-mail: poslat životopis
ID: 3468040   Datum zveřejnění: 10.8.2018   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 165 Kč/hod. v čistém