Social media manager

WING FAMILY s.r.o.

Místo práce
tř. Kosmonautů 1288, Olomouc, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
od 15.6.2023
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do olomouckého týmu naší reklamní agentury Bricks Agency hledáme dalšího parťáka na pozici Social Media Managera. Během posledních měsíců se nám totiž portfolio klientů rozrostlo natolik, že potřebujeme další pevnou ruku, která se o naše značky postará.

Máš už s takovou prací zkušenosti? Bomba! Pošli nám portfolio tvých klientů, práci, anebo aspoň screenshoty několika příspěvků na sociálních sítích, ať se na ně podíváme a dáme ti vědět, zda se u nás zastavíš na kávu. ☕️

Ještě nikdy si v marketingu nepracoval? Nevadí. Jestli jsi proaktivní, hodně se ptáš, radši pracuješ v dobrém kolektivu než ve špatném a máš aspoň trochu citu pro psaní textů, klidně se ozvi. Možná v tobě objevíme talent, vypracujeme z tebe superstar a potom tě prodáme nějakému velkoklubu za těžké peníze. Aspoň ve fotbale se to tak dělá. ‍♂️

Co budeme čekat my:
Na začátek stačí, když budeš „v pohodě“: uděláš, na čem se dohodneme, v čase, na kterém se dohodneme. Budeme ti vždy k dispozici – když něco nevíš, zeptáš se a my ti rádi poradíme. Rychle tě zaučíme do tajů života v naší agentuře a potom to už půjde:
- budeš se starat (pod vedením seniorského kolegy) o komunikaci značek našich klientů na sociálních sítích
- budeš připravovat content plány a starat se o jejich realizaci
- grafik ti vyrobí podklady, které mu zadáš; ty následně napíšeš text a příspěvek dostaneš na světlo světa
- budeš spouštět placenou propagaci, naučíš se cílit reklamy, nastavovat remarketing atd. (samé frajeřiny :)
- budeš připravovat reporty pro klienty

Nástup ihned
Jestli máš zájem, pošli nám CV na [email protected] a připoj i nějaké portfolio – cokoliv je lepší než nic. Jestli si tuto práci nikdy nedělal, určitě nám napiš, proč by si ji chtěl dělat.

S posláním životopisu moc neotálej. Čekáme na tvůj email. ;)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co můžeš čekat ty:
- slušný plat (podle tvých schopností, v čase se může měnit směrem nahoru )
- full-time job
- možnost naučit se dovednosti, které se člověk naučí pouze v agentuře
- kariérní růst nemusí být pouze kariérní; pokud děláš svou práci dobře a klienti si tě pochvalují, můžeš se těšit na odměny i bez toho, abys měnil pracovní pozici
- kolegy, kteří s tebou zůstanou v práci déle, pokud nebudeš stíhat
- interní humor a kolegy, kteří si dají tu námahu, aby zvěčnili tvé brepty na nástěnce
- hektolitry kávy zdarma

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Reklamní agentura Bricks Agency sídlí ve městě Poprad od roku 2016 a od roku 2022 působíme i v Olomouci. Pro klienty tvoříme weby, nastavujeme PPC kampaně, spravujeme sociální sítě či tvoříme komplexní korporátní identitu.

Náš tým tvoří pestrá paleta lidí – od těch, kteří přišli z velkých agentur, přes lidi, kteří marketing studovali, ale předtím ho nedělali až po průkopníky, kteří přišli do agentury už jako zkušení Youtubeři.

Máme jasno v tom, kdo jsme a kdo je náš klient. Díky zkušenostem z velkých agentur víme, že pro obří agenturu je běžný e-shop či hotel pouze malým klientem, který nebude (vedle bank a operátorů) v centru zájmu. Nám může klient kdykoli zavolat a cokoli vyřešit, aniž by měl pocit, že je na druhém místě. Zaměřujeme se proto na malé a střední podniky, kterým umíme nabídnout servis, jaký jim nedokážou dodat velké agentury. Menší ryby bývají v moři často ty nejrychlejší. Tak funguje i náš tým.

Každá agentura se na začátku své existence může rozhodnout, podle čeho si ji budou klienti pamatovat. Někteří jsou levní, jiní mají prostory jako z katalogu a další jdou po reklamních oceněních. My jsme od začátku chtěli, aby nás klienti znali jako agenturu, do které se bez problémů dovolají a jejíž hlavní devizou bude komunikace s klientem.

Kritériem pro člověka, kterého hledáme do týmu, proto nikdy nejsou jen samotné teoretické znalosti problematiky marketingové komunikace – svět se dnes vyvíjí tak rychle, že málokdo může o sobě říci, že se nepotřebuje učit nové věci. To, co však u potenciálních členů týmu vždy hledáme je proaktivita, chuť učit se něco nového a v neposlední řadě schopnost otevřeně komunikovat. Přímá a poměrně častá komunikace s klientem je totiž u nás velmi ceněnou schopností.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4585176  Datum zveřejnění: 23.5.2023  Spodní hranice mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc