Logo WISAG Elektrotechnik Mitteldeutschland GmbH & Co. KG

Elektrikář (m/ž/n), bez znalosti němčiny

WISAG Elektrotechnik Mitteldeutschland GmbH & Co. KG

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
15.04.2024
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 770 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Provádět montáž a uvedení do provozu systémů středního a nízkého napětí včetně transformátorů
  • Údržba elektrických napájecích systémů
  • Výroba a připojení vysokokvalitních elektrických rozvodných skříní pro efektivní distribuci energie.
  • Pokládka elektrických kabelů a provádění elektrických instalací od začátku do konce procesu

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Minimální hodinová sazba 17,70 eur + denní diety
  • 30 dní dovolené
  • Firemní vozidlo
  • 13 mzda (Vánoční a dovolenkový bonus)
  • Poskytujeme a financujeme kurzy němčiny a další školení prostřednictvím naší WISAG Akademie, stejně jako ve vnějších vzdělávacích institucích
  • Zvýšení mzdy na základě pracovního výkonu od 7. měsíce práce
  • Pracovní oděv a obuv plně hrazené a poskytované naší společností, firemní mobilní telefon a nejmodernější technické vybavení, černý kufr s kompletním elektro nářadím od prvního dne
  • Možnost postupu na pozici vedoucího stavby nebo vedoucího projektu
  • 3 měsíce organizované a placené ubytování
  • Kolektivní dovolená poslední týden v prosinci

Informace o náboru

První rozhovory mohou být také vedeny telefonicky nebo prostřednictvím videokonference ve vašem mateřském jazyce.

Všechny osobní formulace v tomto inzerátu považujeme za genderově neutrální.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrikář

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • Povinná podmínka: Máte ukončené střední odborné vzdělání v oboru elektrotechnika, elektroinstalace nebo jiný příbuzný obor
  • Komunikativní znalost němčiny
  • Zkušenosti v oblasti elektrotechniky
  • Povinná podmínka: Máte řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vítejte ve společnosti WISAG Elektrotechnik Mitteldeutschland - Váš spolehlivý partner pro dodávky elektrické energie v průmyslu!

Jako součást WISAG Elektrotechnik jsme pevně zakotveni ve středním Německu a proslulí nejvyšší kvalitou a technickou odborností. Specializujeme se na nízké a střední napětí, transformátory, UPS systémy a ochrannou technologii. Od plánování a projektování po montáž a údržbu zvládáme všechny aspekty elektrotechniky.

V současné době hledáme elektrikáře (m/ž) v Drážďanech, Lipsku, Magdeburgu, Erfurtu nebo okolním regionu k posílení našeho týmu. Pokud chcete žít svůj entuziasmus pro elektrotechniku v dynamickém a inovativním prostředí, jste na správném místě!

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Ivana Peric
E-mail: poslat životopis
ID: 4796232  Datum zveřejnění: 29.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 2 770 EUR/měsíc