Mechanik

WOCO STV s.r.o.

Místo práce
Jasenice 2088, Vsetín, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co vás čeká?
- Spolupráce na zajištění plynulého chodu výroby
- Údržba strojů a zařízení
- Seřizování a nastavování parametrů strojů a strojních linek
- Případné programování řídicích systémů
- Spolupráce s oddělením technologie při zavádění nové výroby
- Výpomoc při přejímce nových strojů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Dlouhodobé uplatnění v prosperující nadnárodní firmě
- Týden dovolené nad rámec Zákoníku práce, tzn. 5 týdnů dovolené
- Poukázky Unišek+ na volnočasové aktivity v hodnotě 1.000 Kč / kvartálně
- Věrnostní bonus 4x ročně (celkem 6.000 – 12.000 Kč dle počtu odpracovaných let)
- Hodiny plavání a bruslení výhradně pro naše zaměstnance zdarma
- Příspěvky na letní a zimní dovolenou
- Příspěvek na firemní stravování (cena jídla 27 Kč)
- Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky

Informace o náboru

V případě zájmu o pozici zašlete prosím svůj životopis nebo nás navštivte osobně.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Mechanik - seřizovač, Mechanik strojů a zařízení, Strojní mechanik apod.

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučení v oboru mechanik / seřizovač nebo příbuzném oboru
- Znalost seřizování / údržby strojů a zařízení
- Vyhláška 50/1978 Sb. výhodou
- Základní znalost práce s PC (MS Office)
- Ochota pracovat v třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Woco STV s.r.o. je výrobcem inovativních funkčních řešení pro karosérie a pohony v oblasti aktuatoriky a polymerových systémů. Díky tisícovce zaměstnanců tvoříme významnou součást německého dodavatele automobilového průmyslu, a proto můžeme našim zaměstnancům poskytnout pevné postavení a jasnou perspektivu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Adresa společnosti

Woco STV s.r.o.
Jasenice 2088
755 01 Vsetín

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Tereza Těhanová
Tel.: 577 572 245, 601 387 997
E-mail: poslat životopis
ID: 3663170   Datum zveřejnění: 9.5.2019