Skladník - Klecany

Woodcote CZ, a.s.

Místo práce
Dolní kasárna 946, Klecany, Praha - východ
plný úvazek
Termín nástupu
26.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

•Obsluha zákazníků - předání/ naložení požadovaného zboží
•Vykládka/příjem a nakládka zboží pomocí VZV
•Kontrola dodacích listů
•Řádné vedení skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

•jednosměnný provoz
•fixní plat + měsíční prémie dle Vašeho výkonu
•nástup ihned či dohodou
•pracovní poměr na dobu určitou (1 rok), s možností prodloužení spolupráce
•stravenky po zkušební době
•občerstvení na pracovišti
•pracovní doba 7:30 - 16:00, tj. 8 hodin pracovní doba denně + 0,5 přestávka na oběd
•možnost nadpracovat si hodiny/ proplácení přesčasů
•zařízení zkoušek na VZV

Informace o náboru

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis nebo volejte přímo vedoucí pobočky, p. Haně Urbančokové 702 159 052.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Stavebnictví

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•Předchozí pracovní zkušenosti na pozici skladníka
•Zkušenosti s řízením VZV - nutná zkušenost / pokud nemáte aktivní průkaz zařídíme obnovení
•Čistý trestní rejstřík
•Znalost stavebních materiálů - velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Obchodní společnost poskytující stavební sortiment

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 2736675  Datum zveřejnění: 26.9.2016