1 100 - 1 700 EUR

CGI artist

WOOWSTUDIO s. r. o

Miesto práce
Černyševského 26, Petržalka, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
10/2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho officu v Bratislave hľadáme šikovného kolegu, ktorý by mal na starosti kompletnú tvorbu 3D modelov, vizualizácii a virtuálnych prehliadok pre zaujímavé slovenské aj zahraničné projekty. Ak si kreatívny a túžiš po sebarealizácii, toto je správne miesto pre Teba. Vizualizácie a VR, ktoré vytvoríš, uvidia tisíce ľudí po celom svete.

Viac na: https://woowstudio.com/sk/kariera/cgi-artist/

Vo WOOW sa zaoberáme tvorbou architektonických vizualizácii pre developerské projekty po celom svete a vývojom unikátneho softwaru pre tvorbu virtuálnych prehliadok vo virtuálnej realite. Pomocou našich inovatívnych riešení pomáhame pretvárať spôsob, akým sa predávajú nehnuteľnosti.

Práca vhodná pre skúseného grafika s praxou minimálne 2 roky v obore
Práca na plný úväzok
Možnosť pracovať na živnosť alebo TPP
Plat 1 000 - 1 700 EUR podľa skúseností + odmeny
Nástup možný ihneď

Informácie o mzde

Plat 1 100 - 1 700 EUR podľa skúseností + odmeny

Pekné pracovné prostredie a dobrú atmosféru založenú na priateľských vzťahoch a tímovom duchu
Pravidelné firemné akcie a teambuildingy
Zaujímavú prácu s najnovšími technológiami zo sveta 3D a virtuálnej reality (Oculus Rift, Google Daydream, Samsung Gear VR a iné), vlastná renderfarma.
Možnosť home office
Že sa u nás rozhodne zabavíš a veľa sa naučíš
Super kolegov, ktorí ti pomôžu v čokoľvek v čom sa necítiš komfortne
Investovanie do vzdelávania a profesionálny rast
Zahraničné projekty

Viac info o ponuke na: https://woowstudio.com/sk/kariera/cgi-artist/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

CGI artist, Grafik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk 3ds Max - expert
Adobe Photoshop - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Cit pre estetiku a kompozíciu pri tvorbe architektonických vizualizácii výhodou
Kreatívne myslenie
Schopnosť samostatne riešiť zadanie a dodržať stanovený deadline a riadiť zákazky
Profesionálnu znalosť 3ds Max a Vray alebo FStorm
Profesionálnu znalosť Adobe Photoshop
Znalosť Corona rendereru výhodou
Znalosť Adobe Premiere a After Effects výhodou
Skúsenosti s fotografovaním výhodou
Anglický jazyk aspoň na úrovni B1
Nebojíš sa experimentov a problémov, rád sa z nich poučíš a veci zlepšíš

Vo WOOW sa zaoberáme tvorbou architektonických vizualizácii pre developerské projekty po celom svete a vývojom unikátneho softwaru pre tvorbu virtuálnych prehliadok vo virtuálnej realite. Pomocou našich inovatívnych riešení pomáhame pretvárať spôsob, akým sa predávajú nehnuteľnosti. www.woowstudio.com

Adresa spoločnosti

WOOWSTUDIO s. r. o.
Černyševského 26
851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka

ID: 3574825   Datum zveřejnění: 26.8.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   Plat 1 100 - 1 700 EUR podľa skúseností + odmeny