Barman/Barmanka

Van Heeckeren Groep

Miesto práce
Beachclub The Sunset, Oranjeweg, Hollum, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.05.2019 nastup je tiez mozny ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1950 euro

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ti niekto na narodeninovej oslave navrhne, pomozes mi s pripravou koktailov? A ty namiesas co najzaujimavejsie, najchutnejsie koktaily, gin-toniky, a mnohe ine prekvapenia pre tvojich zakaznikov s rozmanitymi kombinaciami chuti…

CO BUDE TVOJOU PRACOVNOU NAPLNOU V NASOM TIME

* Poznas mnozstvo roznych drinkov a chuti, ktore su najidealnejsou kombinaciou pre kvalitny miesany napor, resp. koktail

* Neobavas sa zmanazovat viacero objednavok v rovnakom case a tiez naservirovat drinky co najrychlejsie podla priania klientov

* Postaras sa o co najrychlejsiu a vcasnu pripravu drinkov, ako horucich tak, aj koktailovych napojov svojim zakaznikom, nezavisle na tom, ako rusno bude v restauracii.

* Udrziavat cisty a usporiadany pracovny priestor

Nie si este velmi zrucny za barom ? Nie je to problemom ! Mame dobrych a skusenych manazerov, ktori sa postaraju o predanie vlastnych vedomosti a zrucnosti, s ktorymi sa budes mat moznost denno denne zdokonalovat.

Budes pracovat vo velkom time ludi, ktori vykonavaju svoje pracovne povinnosti kazdym dnom lepsie, aby mohli svojim hostom poskytnut kvalitny servis a nezabudnutelny zazitok z pobytu. Svojou tvrdou pracou sa mozes podielat na zdokonalovani spolocnosti Van Heeckeren Group, ktorou prioritou je, neustale zlepsovanie svojich zamestnancov s cielom poskytovania co najdokonalejsieho servisu svojim zakaznikom.
Predpokladame, ze si timovym hracom, ktory bude vzajomne podporovat a pomahat svojim kolegom. Vasni a ambiciam sa medze nekladu, teda mas moznost ukazat , aky talent sa v tebe skryva , a takttiez nie si za ziadny tlak na pracovnom mieste, milujes vtipy a zabavu??? Prave tymi nas tim kolegov urcite nebude setrit. Ziskas tiez moznost lepsie spoznat svojich kolegov v case zabavy a popracovnych stretnuti.

OKREM FANTASTICKEHO PRACOVNEHO MIESTA A MOZNOSTI NOVEJ VYZVY TI PONUKAME

* Vyssi mesacny prijem
- pociatocna mzda sa bude pohybovat od vysky 1950€ (zavisi tiez od vysky veku )

* Pracu v komplexe najkrajsich restauracii Holandska

* Zaujimave pracovne miesto a moznost nadobudnutia mnozstva pracovnych skusenosti

* Skvelych kolegov, zabavu pocas pracovneho nasadenia, tiez mnozstvo spolocnych chvil stravenych s novymi kolegami

UBYTOVANIE. . .BICYKLOVANIE. . . PLAZ !

Je nam jasne, ze nie si majitelom zianej akomodacie v Holandsku, nie je to vsak ziadnym problemom, nakolko zabezpecujeme aj ubytovanie svojim zamestnancom. Bude ubytovanie kusok vzdialene od tvojho pracovneho miesta? Ziadny problem !!!

Zabezpecujeme tiez super moderny elektricky bicykel, ktory je k dispoziii nepretrzite, tak presun medzi domovom a pracou nebude ziadnym problemom.

Takisto poskytujeme kazdodennu zamestnanecku stravu, teda neostavas nikdy hladnym, plny energie, pripraveny pracovat. Garantovane su tiez dni volna a oddychu, ktore mozes bohate vyuzit napr. oddychom na plazi, prechadzkou v lese, jazdou na scootri,resp. bicykli, surfom na mori , nakupmi, slnenim sa v krasnom parku, bohatom na mnostvo prekrasnych jazier.

Ak Ta nasa ponuka zaujala, mozes ihned reagovat na nasej uvedenej web stranke.

TESIIIIIME SA, AK TA UVIDIME !!!

Pre podrobnejsie info , moznost kontaktovania personalnej pracovnicky na nizzsie uvedenej e-mailovej adrese.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bar/ Asistent bar zamestnanec

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

PODMIENKOU JE

* Vek minimalne 18 rokov

* Mas zaujem docasne zit a pracovat v Holandsku

* Neobavas sa tvrdej prace

* Si reprezentativnou osobou

* Odolny voci stresu

* Mas zmysel pre humor a zabavu

* Nevyhnutna znalost anglickeho jazyka

Van Heeckeren Group ( www.werkopameland.nl ) je dlhorocnou spolocnostou, ktorou prioritou je, neustale zlepsovanie svojich zamestnancov s cielom poskytovania co najdokonalejsieho servisu svojim zakaznikom.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3652517  Datum zveřejnění: 25.4.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1950 euro