Řidič VZV / skladník vhodné i pro ženy

Work Prosperity

Místo práce
Nučice, Nučice, Praha-západ, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
28.06.2018
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem, skladování a kontrola zboží
Odbavování kusových, vozových a kontejnerových zásilek
Používání čtečky a manipulačních prostředků (VZV)
Zajištění související dokumentace a evidence
Práce ve dvousměnném režimu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí mezinárodní společnosti
Práci na hlavní pracovní poměr
Stravenky ve výši 100,- Kč
13. plat
Náborový příspěvek ve výši 10.000,-
Dodatková dovolená
Odměna za doporučení
Plat cca 25000 ,- Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Práce ve skladu

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ochota, zodpovědnost a spolehlivost
Časová flexibilita (ranní a odpolední směny)
Praxe ve skladu a zkušenost s řízením VZV výhodou
Čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká personální agentura zabývající se komplexními profesionálními službami v oblasti personálního leasingu a lidských zdrojů. Zajistíme i vaší firmě kvalitní pracovní sílu.
Rychle, jednoduše, bez starostí – na naši zodpovědnost.
Máte vrchol sezony, mimořádnou zakázku, vysokou nemocnost? Potýkáte se s nedostatkem zkušených a kvalifikovaných lidí? Nebo jen potřebujete zaměstnance na konkrétní časový úsek? Vaše starosti si bereme na sebe!
Seženeme vám kvalitní, spolehlivé a šikovné profesionály, kteří vám vytrhnou trn z paty.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3413598  Datum zveřejnění: 7.6.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 Kč