Pracovník ve výrobě izolací - Ostrava

Work Service

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
25.09.2016
Mzdové podmínky (brutto)
80,-Kč/hod. + osobní ohodnocení až 1300,-Kč/měsíc + motivační bonus až 4945,-Kč/měsíc + příplatky dle ZP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pomocné práce ve výrobě protihlukových izolací
- odebírání protihlukových koberců od stroje
- tvarování izolací dle požadovaných norem
- obsluha strojů na výrobu protihlukových izolací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 3 - směnný provoz
- 80,-Kč/hod. + osobní ohodnocení až 1300,-Kč/měsíc + motivační bonus až 4945,-Kč/měsíc + příplatky dle ZP
- zaučení zajištěno
- dobrá dopravní dostupnost
- práce je vhodná pro muže i ženy
- místo práce: Ostrava - Hrabová
- nástup dle domluvy!

Informace o náboru

Neváhejte a kontaktujte nás na číslech 724 343 980, 702 279 486, životopis prosím zašlete na [email protected].

Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Rádi bychom Vám nabídli práci v Ostravě - Hrabové, která je vhodná jak pro muže, tak i pro ženy.

NÁSTUP ČERVENEC 2016!

Neváhejte a zavolejte nám pro bližší informace.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- trestní bezúhonnost
- dobrý zdravotní stav
- ochotu pracovat ve směnném provoze
- věk min. 18 let

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2569831  Datum zveřejnění: 22.9.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80,-Kč/hod. + osobní ohodnocení až 1300,-Kč/měsíc + motivační bonus až 4945,-Kč/měsíc + příplatky dle ZP