Úklid ve 4* hotelu v Ostravě

Work Service

Místo práce
Ostrava, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
90,-Kč/hod. + příplatek 12% za víkendovou směnu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práci v prestižním ostravském 4* hotelu
- úklid pokojů a veškeré činnosti s tímto spojené
- úklid veřejných prostor
- směny ranní , odpolední, víkendy (SMĚNY DLE DOMLUVY)
- pracoviště: Ostrava

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 90,-Kč/hod. + příplatek 12% za směnu o víkendu
- NÁSTUP IHNED
- zaučení zajištěno
- MOŽNOST DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE PO CELÝ ROK
- pravidelný výplatní termín
- možnost vyplácení záloh zasláním na účet

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala nebo se jen chcete blíže informovat volejte 724 343 980, životopis zašlete na [email protected].

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Hotely, penziony, ubytovny apod.

Pro našeho klienta v Ostravě hledáme samostatné, pracovité, flexibilní kandidátky na pozici "POKOJSKÉ V 4* HOTELU" v OSTRAVĚ.

MOŽNOST BRIGÁDY/PŘI VÝDĚLKU PRO STUDENTY, PŘI MATEŘSKÉ DOVOLENÉ!

MOŽNOST SPOLUPRÁCE V RÁMCI CELÉHO ROKU!

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a dochvilnost
- pracovitost
- praxe s úklidem výhodou!!
- věk min. 18 let
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2576393  Datum zveřejnění: 27.11.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 90,-Kč/hod. + příplatek 12% za víkendovou směnu