Práce v elektro výrobě od 19.300-25.000,-Kč/měs. + nástupní bonus 10.000 Kč, Brno-Slatina

Work Service

Místo práce
Brno-Slatina, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 300 Kč - 25 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

kompletace drobných elektrosoučástek
pájení komponentů

Zaměstnanecké výhody, benefity

-práce na HPP od 17.500-25.000,-Kč/měsíc (možnost individuálního mzdového ohodnocení-závisí od zkušeností) + osobní ohodnocení 1.800,-Kč/měsíc
-NÁSTUPNÍ BONUS 10.000 Kč (po 3 měsících 5.000 Kč a po 6 měsících dalších 5.000 Kč)
-25 dní dovolené
-příplatek za práci v noci 25,-Kč/hod.
-nadstandardní příplatky za práci o víkendu ve výši 50 %
-dle šikovnosti možnost rekvalifikační kurzů a pracovní postup
-dlouhodobá spolupráci
-možnost závodního stravování- příspěvek 55% z ceny jídla (výběr ze 7 jídel)
-vstupní lékařská prohlídka hrazena zaměstnavatelem
-zajištěné pracovní oblečení
-možnost parkovaná v areálu firmy

Informace o náboru

Nástup možný: Ihned nebo dle domluvy

Pracovní doba:

6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, působícího v oblastech spalování (řídící ventily pro plynové kotle na ohřev teplé užitkové vody a topení), elektroniky (řídící jednotky plynových a olejových kotlům, zobrazovací zařízení, termostaty a řídící jednotky nových technologií pro alternativní zdroje energie – palivové články a tepelná čerpadla), termoregulace (termostatické hlavice a ventily na topení) a systémů s pitnou vodou (armatury a ventily). Hledáme nové kolegy do pracovního týmu na pozice v elektrovýrobě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

technické/elektro

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SOU se zaměření na techniku/elektro výhodou
-práce na obdobné pozici vítána
-logické uvažování
-jemná motorika
-dobrý zrak
-pečlivost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2586459  Datum zveřejnění: 21.10.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 300 Kč - 25 000 Kč