Pracujte len 2 dni v týždni! Stabilná práca vo výrobe so zmluvou len počas víkendov

Work Service

Miesto práce
Automobilová 1, Zavar, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
IHNEĎ
základná mzda: 378 eur/brutto + príplatky do výšky 293 eur/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE LEN NA DVA DNI V TÝŽDNI - SOBOTA + NEDEĽA NA PREVÁDZKACH AKO MONTÁŽ, LAKOVŇA, ZVAROVŇA, KVALITA A LOGISTIKA

- zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
- uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
- vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti)
- zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
- podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu

Viac voľného času:
- starostlivosť o deti, rodinu
- štúdium, záľuby, občianske združenia, a iné aktivity
- iná práca, dobrovoľné nadčasy...
- podnikanie

ZMENNOSŤ:

Sobota ranná: 06:00 hod. - 16:15 hod. +1,5 hod. nadčas
Sobota poobedná: 14:00 hod. - do 00:15 hod. + 1,5 hod. nadčas

Nedeľa nočná: 19:45 hod. - do 06:00 hod. + 1,5 hod. nadčas

VŽDY UPRAVENÉ PRACOVNÝ KALENDÁROM

Zabezpečená stabilita a garancia:
- plat
- voľno, dovolenka
- iné

Informácie o výberovom konaní

- základná nástupná mzda 378€/brutto
- nočný príplatok 1,60€/hod.
- príplatok za prácu cez víkend 1,40€/hod.
- osobné hodnotenie do výšky 93 eur
- dobrovoľný nadčas počas týždňa 40% príplatok
- 13. plat - letný aj zimný
- zabezpečené ubytovanie s príspevkom až 50%
- zabezpečené stravovanie za 0,90 eura

Výberové konanie prebiehajú pravidelne v pracovné dní od PONDELKA DO ŠTVRTKA.

Nástupy pravidelne každý týždeň v PIATOK.

Nutné absolvovať zdravotnú prehliadku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2777767  Datum zveřejnění: 19.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: základná mzda: 378 eur/brutto + príplatky do výšky 293 eur/brutto