Máte elektrotechnickú vyhlášku §21 a chuť pracovať? Hľadáme údržbárov do automobilového priemyslu.

Work Service

Miesto práce
Automobilová 1, 919 26 Zavar, Slovensko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
až 1200,- Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-vykonáva údržbu strojov a zariadení
-diagnostikuje pokazené zariadenia, zabezpečuje ich opravu a vylepšuje ich
-realizuje činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení údržby
-podiela sa na vypracovávaní preventívnych plánov údržy
-riadi sa internými predpismi spoločnosti a dodržiava predpisy BOZP

Štvorzmenná prevádzka: PRAVIDELNÝ REŽIM 2+2+4 (denné, nočné, voľno) ALEBO NEPRAVIDELNÝ REŽIM

! možnosť prísť pracovať z celého Slovenska - UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!
- 13. plat
- prechod do kmeňového stavu
- odmeny mesačne do výšky 185 eur brutto
- PRÍPLATOK ZA NEPRAVIDELNÝ REŽIM - 0,70 EURA/HODINA
- zabezpečené stravovanie za poplatok 0,90 eura
- celoročný pitný režim

Výberové konanie prebieha pravidelne v pracovné dni od pondelka do piatku.

Možnosť pracovať aj vo víkendovom režime - PIA-SO-NE a SO-NE-PO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia

-platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §21 vyhlášky č. 508/2009 Z.Z

-spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2777786  Datum zveřejnění: 19.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: až 1200,- Brutto