Operátor ve výrobě-částečný úvazek/brigáda Brno Slatina

Work Service

Místo práce
Brno - město
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihned, dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

manuální práce: výroba ventilů, výroba desek plošných spojů - s tím spojena montáž, lisování, drobné opravy, testování výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
mzda: 95,-Kč/hod. + osobní ohodnocení
výběr směn v týdnu dle Vašich možností
vhodné pro maminky na mateřské dovolené a studenty
možnost výběru směn dle Vašich požadavků (chcete pracovat pouze 2 dny v týdnu ? pouze 5 hodin denně ? )
dobrá dopravní dostupnost v Brně
závodní stravování (příspěvky ze strany zaměstnavatele ve výši 55% na jídlo a zboží)
pracovní oblečení je samozřejmostí
možnost kariérního postupu
silná firemní kultura
moderní pracoviště

Informace o náboru

Hledáme nové kolegy do pracovního týmu na pozice v elektrovýrobě.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho významného klienta, působícího v oblastech spalování (řídící ventily pro plynové kotle na ohřev teplé užitkové vody a topení), elektroniky (řídící jednotky plynových a olejových kotlům, zobrazovací zařízení, termostaty a řídící jednotky nových technologií pro alternativní zdroje energie – palivové články a tepelná čerpadla), termoregulace (termostatické hlavice a ventily na topení) a systémů s pitnou vodou (armatury a ventily).

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
dobrý zrak
zručnost a porozumnění základním instrukcím