Vedúci dielne – CNC obrábacie centrá

Work Service

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a organizácia plynulého chodu výroby
- riadenie zamestnancov
- vytváranie plánov výroby, naceňovanie zákaziek
- prideľovanie úloh CNC operátorom v súlade s výrobným plánom, technologickým postupom a kapacitou strojov
- zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu, za kvalitu výrobkov
- kontrola dodržiavania pracovných a technologických postupov

- medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v dobre sa rozvíjajúcom segmente
- zaujímavá práca v dynamickej spoločnosti
- motivujúci systém odmeňovania, 13. plat
- jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

- znalosť klasického frézovania, prax s CNC obrábacími strojmi podmienkou
- skúsenosti s naceňovaním, vedením tímu vo výrobe
- zvládanie náročných situácií, odolnosť voči stresu, flexibilita
- dobré organizačné schopnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2812798  Datum zveřejnění: 15.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou