Pracovník ve sklářské výrobě až 22.000 Kč/měs

Work Service

Místo práce
Bílina, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme pracovníky na pozici Operátor výrobní linky ve sklářské výrobě pro významnou nadnárodní společnost zabývající se výrobou skel do automobilového průmyslu.

Místo práce: BÍLINA – CHUDEŘICE

Náplň práce:
- obsluha výrobní linky
- kompletace autoskel

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobou spolupráci u nadnárodní společnosti + možnost přechodu do kmenového stavu zaměstnanců společnosti
- MĚSÍČNÍ MZDA 18.400-22.000 Kč/měs. + možnost zvýšení tarifní třídy po zaškolení + příplatky
- 3-směnný nebo nepřetržitý provoz
- odměny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Hledáme pracovníky na pozici Pracovník výrobní linky ve sklářské výrobě pro významnou nadnárodní společnost zabývající se výrobou skel do automobilového průmyslu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost a chuť k práci
- dochvilnost
- manuální zručnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2821632  Datum zveřejnění: 25.11.2020