Manažer nákupu

Work Service

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naším klientem je mezinárodní výrobní společnost sídlící na Berounsku, která v současné době hledá kandidáta, jehož hlavním úkolem bude transformace a celkové posílení oddělení nákupu. Pozice je velkou šancí i pro seniorní nákupčí, kteří chtějí převzít zodpovědnost za celé oddělení nákupu v závodě a strategicky tak ovlivňovat jeho další rozvoj.

Odpovědnost:
• Řízení projektů
• Návrh a implementace činností ve shodě s nákupní strategií společnosti
• Optimalizace nákladů
• Přispívání k neustálému zlepšování nákupu
• Vyjednávání s veškerými dodavateli – výrobními i nevýrobními
• Správa portfolia dodavatelů a jeho revize
• Podílet se na redukci zásob a zlepšování dodavatelských platebních podmínek
• Řešit a předcházet sporům s dodavateli
• Monitorovat a aktualizovat nákupní ceny
• Podílet se na monitorování dosahování požadované dodavatelské kvality
• Přímý zásah do strategického vyjednávání společnosti

Místo:
Česká republika, Berounsko

Požadavky na uchazeče:
• Vzdělání SŠ/VŠ (technické nebo ekonomické)
• Minimálně 3 roky pracovní zkušenosti v pozici oblasti nákupu výrobního materiálu
• Zkušenost ze výrobní firmy podmínkou
• Vynikající komunikační dovednosti
• Schopnost práce pod tlakem
• PC znalosti – MS Office
• Dobrá znalost AJ
• Rozhodná, energická osobnost

Náš klient nabízí:
• Zázemí stabilní a rozvíjející se zahraniční společnosti
• Příjemné pracovní prostředí závodu
• 13. plat
• Závodní stravování
• Příspěvek na penzijní či životní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

mezinárodní výrobní společnost TIER1 supplier

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2827716  Datum zveřejnění: 25.11.2016