Právnik/ advokát do zabehnutej advokátskej kancelárie v Bratislave

Work Service

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
po dohode
1 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy. Mzda je orientačná, ide o spodnú hranicu, bude spravodlivo dohodnutá na základe predošlých relevantných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná tvorba právnych dokumentov
- zastupovanie klientov pred súdmi a orgánmi verejnej správy

- možnosť osobnostného a kariérneho rastu
- možnosť získať cenné pracovné skúsenosti v skúsenom tíme existujúcich kolegov
- nárast platového ohodnotenia na základe odvedenej práce

Informácie o výberovom konaní

Pracovná pozícia je obsadzovaná na TPP.
Poprosíme o zaslanie CV s fotografiou a motivačným listom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo pre nášho klienta (konkrétne uvedenie a predstavenie prostredníctvom pohovoru).

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou je prax minimálne 2 roky v advokátskej kancelárii alebo v kombinácii s obdobnou praxou.
- ideálna znalosť AJ+NJ, poprípade len AJ ( napríklad pri adekvátnych pracovných skúsenostiach)
- vysoká miera samostatnosti
- kreativita pri hľadaní riešení
- analytické myslenie
- dôraz na kvalitný písomný prejav

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3040202  Datum zveřejnění: 30.6.2020  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac