Práce v potravinářské výrobě - 16.000 - 18.000 Kč/měsíc_Troubsko (Dělník)

Work Service

Místo práce
Troubsko, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

práce u linky ve stoje
chystání výrobku pro výrobu uzenin

pracovní doba: PO až PÁ, ranní 5:30-14:00 ( nástup na ranní směnu lze dle domluvy posunout v návaznosti na dopravu)

Zaměstnanecké výhody, benefity

práce na HPP, 20 dní dovolené
100,- Kč/hod
osobní ohodnocení 0-4000,-Kč/měs.
stravenky
příplatky dle zákoníku práce
dlouhodobá spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Potravinářská firma, která se zabývá výrobou kompomentů pro uzeniny.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

spolehlivost a chuť k práci
dochvilnost, fyzickou zdatnost
min. 18 let,
Potravinářský průkaz - PODMÍNKOU (dá se vyřídit NA POČKÁNÍ U PRAKTICKÉHO LÉKAŘE)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3153649  Datum zveřejnění: 8.8.2018