Skladník - Gáň - doprava zdarma, ubytovanie možné

Work Service

Miesto práce
Gáň, okres Galanta
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
19.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s ručným skenerom
- práca na nízkozdvižnom vozíku
- prekladanie tovaru

- stravné lístky bez zrážky (cca 70€ mesačne)
- doprava zdarma
- ubytovanie
- dochádzkový bonus
- osobnostné prémie
- možnosť privyrobiť si na nadčasových zmenách
- školenie a vystavenie preukazu úplne zdarma
- možnosť pracovať s kamarátmi na jednej zmene
- príplatky za nadčasové zmeny
- príplatky za nočné zmeny
- firemná doprava ZDARMA zo smerov Komárno, Kameničná, Kolárovo, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Horné Saliby, Matúškovo, Galanta, Horný Čepeň, Šintava, Šoporňa, Pata, Selice, Trnovec nad Váhom, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Kajal, Nebojsa, Gáň, Veľké Úľany, Sládkovičovo, Malá Mača, Veľká Mača, Sereď, Dolná Streda, Váhovce, Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Kráľov Brod, Dolné Saliby, Senec a okolie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Nadnárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- ochota pracovať na 2 - 3 zmeny
- schopnosť rýchlo sa učiť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3169332  Datum zveřejnění: 18.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou