Hľadá sa bezpečnostný technik

Work Service

Košický kraj, okres Humenné, okres Michalovce, okres Sobrance, okres Trebišov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
po dohode, podla skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Bezpečnostný technik zisťuje, posudzuje a hodnotí úrazové a havarijné riziká a iné ohrozenia zdravia zamestnancov , zdroje a príčiny vzniku nežiaducich udalostí (pracovných úrazov, iných úrazov)
-vypracováva smernice, prevádzkové predpisy, technické dokumentácie a správy, vykonáva audity a kontroly BOZP a OPP, zisťuje nebezpečenstvá a ohrozenia
- kontroluje stav pracovísk (objektov, komunikácií, strojov, technologických a pracovných postupov, prostredia, pracovných podmienok a pod.)
- vykonáva školenia zamestnancov, metodické usmerňovanie zamestnancov, odbornú poradenskú činnosť pre zástupcov zamestnancov pre bezpečnosť, vedúcich zamestnancov a ostatných zamestnancov

Ponúkame stabilné pracovné prostredie v renomovanej spoločnosti so zahraničnou účasťou,
- vstupné zaškolenie- postupný adaptačný proces,
- adekvátne platové ohodnotenie,
- moderné pracovné prostredie, sieť sociálnych benefitov,
- moderné fitness centrum s masérom pre zamestnancov priamo vo firme,
- jazykové kurzy a školenia šité na mieru a hradené zamestnávateľom

Pracovná pozícia je formou trvalého pracovného úväzku priamo pre nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Prosperujúca spoločnosť s medzinárodným zázemím pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Kandidát, ktorý sa na danú pozíciu hlási by mal mať už prax v odbore, skúsenosť s podobnou pracovnou pozíciou
- samostatnosť
- zmysel pre detail
- zodpovednosť
- komunikačné schopnosti- schopnosť efektívne riešiť problémy

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3170786  Datum zveřejnění: 27.10.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: po dohode, podla skúseností