Plant/General Manager

Work Service

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu ? Hledáte společnost, kde budete mít jasné pravomoce dělat potřebné změny a strategie ? Máte zkušenost s vedením výrobního závodu a zároveň praktickou zkušenost v oblasti získávání nových zákazníků/projektů ? Máte zkušenosti v automobilovém průmyslu ?
Pokud si na tyto otázky zodpovíte kladně, zašlete nám svůj životopis a probereme detaily o pozici:

PLANT MANAGER

Zodpovědnosti:

- Strategické vedení výrobního závodu o velikosti cca 100 zaměstnanců (výroba cca 60 pracovníků);

- Vedení management týmu - vedoucí výroby, quality manager, manažer logisticky a další;

- Stanovování a kontrola dodržování KPIs a všech výrobní či nevýrobních cílů;

- Kontakt se stávajícími a potenciálními novými zákazníky (získávání nových zákázek);

- Reporting na centrálu společnosti do zahraničí;

- P&L zodpovědnost, vytváření budgetů a plánování investic;

- další zodpovědnosti náležící k této pozici.

Profil kandidáta:

- Zkušenost s vedením výrobního závodu;

- Předchozí zkušenost v rámci automobilového průmyslu - podmínkou;

- Praktická zkušenost v oblasti obchodu - podmínkou;

- Drive a chuť do nových výzev;

- Pokročilá znalost anglického jazyka;

- Odolnost vůči stresu, časová flexibilita.

Náš klient nabízí:

- Odpovědnou práci s vysokou mírou autonomie;
- Nadstandartní finanční ohodnocení;

- Bonusy do výše až 40% z ročního platu;

- Služební automobil i k soukromým účelům;

- V případě relokace, možnost relokačního balíčku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní společnosti - oblast působnosti automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3172019  Datum zveřejnění: 28.8.2017