Bezplatné ubytovanie a doprava zabezpečené - Skladník VZV - Bratislava

Work Service

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 800€ netto + gastro lístky + ubytovanie + doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skladníkov do automobilového priemyslu s možným nástupom ihneď. .

- fyzické preberanie tovaru dodaného do skladu,
- kontrola dodacích listov a ďalších sprievodných dokumentov,
- kategorizácia, označovanie tovaru po prevzatí,
- ukladanie a uskladnenie tovaru,
- práca na retraku,
- príprava a výdaj tovaru, navážanie tovaru na linku,
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- práca na 2 alebo 4 pracovné zmeny

Miesto výkonu práce: Devínska Nová Ves

- práca na trvalý pracovný pomer
- stabilná dlhodobá spolupráca
- prestup do kmeňa už po 6 mesiacoch (13. a 14. plat)
- zabezpečenie bezplatného ubytovania a dopravy
- príspevok na cestovné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax na VZV nie je potrebná
- zručnosť
-zodpovednosť
-pracovitosť
- vzťah ku práci skladníka

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3173944  Datum zveřejnění: 29.5.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 720 - 800€ netto + gastro lístky + ubytovanie + doprava