Key Account Manager personální agentury (Čechy)

Work Service

Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST - ROZŠIŘUJEME NÁŠ ÚSPĚŠNÝ PRACOVNÍ TÝM !!!

V současné době hledám dalšího schopného Key Account Managera, a to pro region Čechy.

Náplň práce:

Start nových projektů, podpora stávajících projektů v oblasti náborů a růstu projektů
Dohled nad dodržováním procesů svěřených projektů v automotive výrobě
Pravidelné cestování v regionu Čechy (Ústecký, Liberecký, Plzeňský, Středočeský kraj,..)
Komunikace s pracovníky na zakázce
Příslušná administrativa
Reporting nadřízenému manažerovi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Výborné finanční podmínky
Možnost dalšího kariérního růstu
Služební vozidlo, notebook, telefon i pro soukromé účely
Stravenky, Sick days
Pružnou pracovní dobu
Smlouvu na plný pracovní úvazek HPP
Zaškolení na pozici
Podporu a coaching
Přátelský kolektiv spolupracovníků
Lokalita působnosti: Čechy (Liberecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj,..)

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte zaslat Váš životopis.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. V případě, že pro uvedenou pozici splňujete všechny předpoklady, budeme Vás do 14 dnů kontaktovat s bližšími informacemi a termínem pohovoru. V opačném případě byli upřednostněni kandidáti, kteří lépe splňovali předpoklady pro uvedenou pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Mezinárodní personální agentura.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Zkušenosti s vedením a motivací podřízených pracovníků výhodou
Zkušenosti s koordinací zakázek
Znalost prostředí automotive výroby výhodou
Spolehlivost, pečlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení
Řidičský průkaz sk. B je podmínkou, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3190994  Datum zveřejnění: 18.9.2017