Oblastní manažer (skvělá příležitost pro absolventy VŠ)

Work Service

Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SKVĚLÁ PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VŠ!!!

Pro svého klienta, německou obchodní společnost, hledám šikovného absolventa VŠ s aktivní němčinou pro obsazení pozice Oblastního manažera.

Pracovní náplň :

- starost o chod jedné prodejny
Po důkladném zaškolení zodpovědnost za:
- plánování, organizaci a controlling ve své oblasti
- rozhoduje o svých spolupracovnících,jejich přijímání, vývoji a pracovním nasazení
- vzhled ,čistotu filiálky, příjemné prodejní prostředí
- provozuschopnost filiálky
- 100% vykrytí zalistovaným sortimentem, čerstvost
- inventurní výsledky ve vztahu k obratu
- reporting vedoucímu prodeje

Po úspěšném zvládnutí juniorské pozice přechod na pozici Oblastní vedoucí senior

Požadujeme :
- VŠ vzdělání (vhodné pro absolventy VŠ nebo absolventy VŠ s kratší praxí)
- alespoň komunikativní znalost němčiny
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- cílevědomost, velké pracovní nasazení, pozitivní postoj k obchodu
- schopnost a chuť učit se novým věcem
- řidičský průkaz sk.B, ochota cestovat - oblast Čechy (lokalita dle domluvy)

Nabízíme :

- perspektivu a možnost budování kariéry v silné mezinárodní společnosti
- kvalitní trenérský program, další vzdělávání
- nadstandardní finanční podmínky
- služební vozidlo, notebook, telefon
- zaměstnanecké benefity
- plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- působnost: Praha, Čechy (zaškolení přizpůsobené dle bydliště vybraného kandidáta)
- nástup do zaměstnání možný ihned, nebo dohodou

V případě Vašeho zájmu mi prosím neváhejte zaslat Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Německá obchodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3192009  Datum zveřejnění: 19.9.2017