Operations Manager for CZ

Work Service

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro svého klienta v současné době hledám zkušeného Operations Managera pro Českou Republiku. Mým klientem je mezinárodní logistická společnost, která je špičkou ve svém oboru.

Náplň práce:

- vybraný kandidát bude optimalizovat procesy, sekundárně provádět kontrolu výkazu zisků a ztrát, odpovídat za řízení smluvních vztahů

- bude zodpovědný za zavedení optimalizací a akčních plánů, aby bylo dosaženo očekávané kvality, inovací, úspor a ziskovosti, tato zlepšení bude následně pravidelně sledovat a kontrolovat jejich úspěšnost

- reportuje nadřízenému manažerovi v ČR

- místo pracoviště Praha

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru podnikání

- výborné finanční podmínky, pravidelné bonusy

- služební vozidlo, notebook, telefon i k soukromým účelům

- balíček zaměstnaneckých benefitů

- smlouva na HPP

- nástup do zaměstnání možný ihned, nebo dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Mezinárodní logistická společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání (v oboru mezinárodní přepravy, nebo ekonomické vzdělání)

- min. 5 let zkušeností u poskytovatele logistických služeb na obdobné pozici nebo na pozici Manažera pobočky skladu

- zkušenosti s kontraktní logistikou podmínkou

- perfektní znalost logistických procesů a toků zboží, optimalizací skladování, přesnosti zásob, atd.

- aktivní znalost anglického jazyka slovem i písmem

- schopnost vést a motivovat tým, analytické myšlení, orientace na zákazníka, týmová spolupráce

- přesnost, pečlivost, flexibilita

- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3223996  Datum zveřejnění: 24.10.2017