Manažer logistiky/Projektový manažer (Praha)

Work Service

Místo práce
Středočeský kraj, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době hledám zkušeného Manažera logistiky/Projektového manažera s aktivní angličtinou. Mým klientem je mezinárodní logistická společnost, která je špičkou ve svém oboru.

Náplň práce:

Příprava cenových kalkulací projektů a kontrola nabídek pro nové a stávající klienty
Příprava podkladů k cenovým nabídkám, cenové a provozní analýzy
Zpracování a podpora při zavádění nových logistických procesů
Kontinuální zlepšování logistických procesů, řízení změny logistických procesů
Aktivní organizační účast při implementaci nových projektů / zákazníků do provozu

V případě Vašeho zájmu mi prosím zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Zázemí v úspěšné mezinárodní společnosti, která je špičkou ve svém oboru podnikání
Výborné finanční podmínky, další pravidelné bonusy
Služební vozidlo, notebook, telefon i k soukromým účelům
Balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů placené dovolené, pružná pracovní doba, stravenky, školení a semináře v zahraničí,...)
Smlouva na HPP na dobu neurčitou
Nástup do zaměstnání možný ihned, nebo dohodou
Místo pracoviště Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Úspěšná mezinárodní logistická společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

VŠ vzdělání
Praxi na pozici Warehouse Project Managera v mezinárodní společnosti
Zkušenosti s činnostmi kontraktní logistiky (operativa, projektový management)
Znalost AJ na velmi dobré úrovni - denní využití
Výborná znalost MS Office, především Excel (tabulky, grafy)
Orientace a znalost v oblasti trhu kontraktní logistiky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3251802  Datum zveřejnění: 23.11.2017