VZV Ostrava 120,-Kč/hod.

Work Service

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
120,-Kč/hod. + příplatky dle ZP

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

✓ práce v kovošrotu v Ostravě
✓ manipulace s materiálem
✓ nákladka, výkladka
✓ úklidové práce
✓ jedná se o různorodou práci dle potřeby
✓ obsluha VZV

Zaměstnanecké výhody, benefity

✓ pracovní doba PONDĚLÍ - PÁTEK
✓ RANNÍ SMĚNY 6:00 - 14:00
✓ 120,-Kč/hod. + příplatky dle ZP
✓ dlouhodobá, stabilní práce
✓ NÁSTUP IHNED
✓ pravidelný výplatní termín s možností vyplácení záloh
✓ hrazená vstupní prohlídka
✓ zaškolení, zaučení
✓ pracovní oblečení a obuv

Informace o náboru

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala a splňujete uvedené požadavky, neváhejte nám zaslat životopis na [email protected] nebo nás můžete kontaktovat na čísle 724 343 980. Rádi Vás sdělíme bližší informace a případně domluvíme prohlídku přímo ve firmě, po které se můžete rozhodnout, zda o místo máte zájem či nikoliv.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho dlouhodobého klienta obsazujeme novou pozici - "manipulačního pracovníka/řidiče VZV" v Ostravě.

PŘED NÁSTUPEM MOŽNOST PROHLÍDKY PROVOZU, SEZNÁMENÍ SE S PRACOVNÍ NÁPLNÍ A PRACOVNÍM PROSTŘEDÍM!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

✓ praxe s obsluhou VZV podmínkou
✓ platné papíry na VZV podmínkou
✓ výborný zdravotní stav
✓ trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3293587  Datum zveřejnění: 24.1.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120,-Kč/hod. + příplatky dle ZP