Warehouse Manager

Work Service

Liberecký kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V současné době pro svého klienta hledám zkušeného Warehouse Managera s aktivní znalostí anglického jazyka. Mým klientem je nadnárodní logistická společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Hlavní náplní Vaší práce bude:

- řízení, organizování a kontrola procesů na svěřeném úseku (balení zboží, přebalování zboží, reklamace)
- řízení cca 40 pracovníků skladu ( pracovníci na pozicích - vedoucí směny, skladníci, řidiči VZV,..)
- zajištění efektivního hospodaření svěřeného úseku, plánování výroby (přebalování a balení zboží, evidence zboží, třídění a expedování zboží k zákazníkovi)
- pravidelná kontrola podřízených a jejich motivace, stanovení cílů pro podřízené, kontrola plnění
- školení zaměstnanců v oblasti stávajících i nových procesů, realizace inventur, pravidelný reporting k nadřízeném a zákazníkovi, komunikace napříč odděleními, komunikace se zákazníkem

Lokalita pracoviště: region Teplice
Nástup do zaměstnání možný ihned, nebo dohodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- výborné finanční podmínky a pravidelné bonusy
- příplatky nad rámec Zákoníku práce
- další finanční benefity a odměny
- moderní pracoviště, dobrý kolektiv pracovníků
- smlouva na dobu neurčitou
- 5 týdnů placené dovolené
- stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem aj.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce.

Veškeré Vámi zaslané materiály budou považovány za důvěrné. Odpovědí na tento inzerát dáváte společnosti Work Service Czech s.r.o. svůj souhlas se zpracováním osobních dat dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Pokud se Vám do 14 dnů neozveme, upřednostnili jsme jiné kandidáty pro postup do užšího kola výběrového řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nadnárodní logistická společnost s letitou tradicí v ČR i v zahraničí.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

- SŠ nebo VŠ vzdělání
- zkušenosti na obdobné pracovní pozici, zkušenosti s vedením kolektivu pracovníků
- pokročilá znalost angličtiny je podmínkou – každodenní využití
- výborné organizační a komunikační schopnosti, výborná znalost logistiky
- výhodou je znalost práce v programu SAP, nikoli však podmínkou
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3296442  Datum zveřejnění: 28.1.2018