CNC Operátor - mzda až 35.000Kč/měs.-Nové Město na Moravě

Work Service

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme operátora CNC pro obsluhu horizontální vrtačky.

Náplň práce:
- obsluha CNC horizontální vyvrtávačky WHO11CNC
- znalost řídícího systému Siemens Sinumerik 840d výhodou
- požadována praxe v oboru obsluhy podobného stroje
- vzdělání v oboru obrábění kovu výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

hrubá mzda cca 35.000,-Kč/měsíc dle zkušeností
ranní a odpolední směny
individuální přístup k zaměstnancům

Informace o náboru

V případě, že Vás naše nabídka zaujala a máte vážný zájem o námi nabízené pracovní místo zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře viz. níže nebo volejte 602 213 668.

VHODNÉ KANDIDÁTY BUDEME NÁSLEDNĚ KONTAKTOVAT OHLEDNĚ OSOBNÍHO SETKÁNÍ!

TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost zabývající se opracováváním kovovýrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

dlouhodobá spolupráce
uživatelská znalost práce na PC
spolehlivost
pečlivost
dobrý zrak
manuální zručnost
věk min. 18 let
ZASLÁNÍ ŽIVOTOPISU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3302251  Datum zveřejnění: 5.2.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 35000