Konštruktér Junior (potrebné strojárske vzdelanie, nie prax)

Work Service

Miesto práce
okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nedarí sa ti nájsť zaujímavú prácu, pretože všade vyžadujú prax? Ak potrebuješ získať skúsenosti, toto je tá pravá šanca pre teba, stačí ti chuť pracovať, strojárske vzdelanie a znalosť AutoCADu.
Náplň práce:
- príprava a tvorba technickej dokumentácie, riešenie technických úprav v dokumentácii
- vytváranie CAD modelov podľa požadovanej metodiky
- spolupráca pri návrhu technických riešení podľa požiadaviek zákazníka
- komunikácia s kolegami podľa projektov

- kompletné zázemie na zaškolenie
- stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
- možnosť podieľať sa na významných projektoch
- priestor na rozvoj a rast
- aktívny sociálny program (13. plat, príspevok na dochádzanie)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ alebo VŠ strojárske vzdelanie
- skúsenosti v programe AutoCAD
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (buď SJ a AJ, alebo MJ a AJ)
- chuť učiť sa nové veci a stále na sebe pracovať

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3320980  Datum zveřejnění: 27.2.2018