SAP špecialista

Work Service

Miesto práce
Bratislava, Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyznáte sa v programe SAP? Ovládate niektorý z modulov – MM/PP/FI/CO? Radi by ste sa stali súčasťou dôležitého projektu zavádzania SAPu do výroby významnej medzinárodnej automobilovej spoločnosti? Zašlite nám životopis a staňte sa kľúčovou osobou pre tento projekt.
Náplň práce:
- práca so systémom SAP (monitorovanie, riešenie problémov, ladenie výkonu, zálohovanie, implementácia nových modulov)
- analýza operácií vo všetkých funkčných oblastiach
- vývoj a návrh optimalizácií a ich implementácia
- podpora užívateľov, spracovanie ich požiadaviek a návrh riešení, vykonávanie zmien
- návrhy na inovácie a uľahčenie práce v systéme, prispôsobenie základných nástrojov pri riešení špecifických úloh
- pravidelné testovanie, odstraňovanie nedostatkov, udržiavanie a zlepšovanie aplikácií
- spolupráca pri procese zavádzania nových modulov v rámci dcérskych spoločností po celom svete
- tvorba dokumentácie pre užívateľov
- kontrola a podpora externých partnerov počas realizácie a implementácie zlepšovania systému

- možnosť zastávať kľúčovú pozíciu pri realizácií zaujímavých projektov v nadnárodnej spoločnosti
- silne motivujúci systém odmeňovania a benefitov (13., 14. plat, jazyková kurzy, príspevok na DDS, dopravu)
- aktívne využívanie anglického jazyka
- rozvojové a motivačné programy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Svetový líder vo výrobe a distribúcii automobilových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

- prax ako SAP špecialista, ovládanie modulov MM/PP alebo FI/CO
- dobrá znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou
- skúsenosti s ERP/MES systémami
- prax v IT oblasti alebo skúsenosti v automotive veľkou výhodou
- tímový hráč, schopnosť riešiť problémy a dotiahnuť veci do konca
- pracovné skúsenosti zo zahraničia alebo z medzinárodnej spoločnosti, komunikácia so zahraničnými kolegami nutná

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3337863  Datum zveřejnění: 30.4.2018