Referent v rámci kontroly kvality

Work Service

Miesto práce
Veľký Meder, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000€, plat bude férovo dohodnutý na pohovore, odvíja sa od predošlých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Monka na oddelenie kontroly kvality! Ak máte predošlé skúsenosti ako kvalitár, kontrolór kvality a ovládate angličtinu či nemčinu aspoň na úrovni B1, potom nasledujúce činnosti nebudú pre Vás žiadny problém :)
- vstupná kontrola kvality nakupovaných dielov
- vytvorenie a aktualizácia kontrolných plánov pre vstupnú kontrolu
- vzorkovanie nakupovaných dielov
- organizácia triediacich akcií vo výrobe
- zabezpečenie zhody medzi dielmi v izolačnom sklade s dielmi v systéme SAP
- pri výskyte problémov spolupráca pri analýze a odstránení nedostatkov

- férové finančné ohodnotenie
- príspevok do DSS
- ročné odmeny
- príjemné, čisté, nové pracovné prostredie
- podpora kariérneho rastu
- možnosť stravovania v cene 0,60c
- príspevky pri výnimočných životných situáciách

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme na TPP, priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

13.4.2019 (ostáva ešte 23 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecký dodávateľ automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Danú pozíciu je oprávnený vykonávať kandidát, ktorý je zodpovedný s vysokou dávkou zmyslu pre detail
- PPAP/VDA2, VDA 6.3, FMEA, IATF 16949, 8D
- schopnosť tímovej práce
- komunikatívnosť
- vysoká miera flexibility
- ochota príležitostne vycestovať do Nemecka (auto zabezpečené)

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Remeňová
Tel.: +421911050686
E-mail: poslať životopis
ID: 3427842   Datum zveřejnění: 13.3.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 1000€, plat bude férovo dohodnutý na pohovore, odvíja sa od predošlých pracovných skúseností