Referent v rámci kontroly kvality

Work Service

Miesto práce
Veľký Meder, Slovensko
Termín nástupu
ihned
od 1000€, plat bude férovo dohodnutý na pohovore, odvíja sa od predošlých pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Monka na oddelenie kontroly kvality! Ak máte predošlé skúsenosti ako kvalitár, kontrolór kvality a ovládate angličtinu či nemčinu aspoň na úrovni B1, potom nasledujúce činnosti nebudú pre Vás žiadny problém :)
- vstupná kontrola kvality nakupovaných dielov
- vytvorenie a aktualizácia kontrolných plánov pre vstupnú kontrolu
- vzorkovanie nakupovaných dielov
- organizácia triediacich akcií vo výrobe
- zabezpečenie zhody medzi dielmi v izolačnom sklade s dielmi v systéme SAP
- pri výskyte problémov spolupráca pri analýze a odstránení nedostatkov

- férové finančné ohodnotenie
- príspevok do DSS
- ročné odmeny
- príjemné, čisté, nové pracovné prostredie
- podpora kariérneho rastu
- možnosť stravovania v cene 0,60c
- príspevky pri výnimočných životných situáciách

Informácie o výberovom konaní

Pozíciu obsadzujeme na TPP, priamo u nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nemecký dodávateľ automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Danú pozíciu je oprávnený vykonávať kandidát, ktorý je zodpovedný s vysokou dávkou zmyslu pre detail
- PPAP/VDA2, VDA 6.3, FMEA, IATF 16949, 8D
- schopnosť tímovej práce
- komunikatívnosť
- vysoká miera flexibility
- ochota príležitostne vycestovať do Nemecka (auto zabezpečené)

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3427842  Datum zveřejnění: 13.3.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 1000€, plat bude férovo dohodnutý na pohovore, odvíja sa od predošlých pracovných skúseností