Pomocný skladník - Odry

Work Service

Místo práce
Odry, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 – 22 500,- Kč/měs. + příplatky dle zákoníku práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

balení palet pro nakládku zboží
ostatní práce spojené s prací ve skladu
práce s ručním paletovým vozíkem
práce se čtečkou
vychystávání zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

1 - směnný provoz
jedná se pouze o ranní směny (06:00 - 14:00 hod.)
směny pouze pondělí - pátek (víkendy volné)
místo výkonu práce: Odry
práce vhodná pro muže
praxe není podmínkou, vše Vás rádi naučíme
možnost přesčasů
pravidelný výplatní termín
nové moderní prostředí
čisté pracovní prostředí
příjemný kolektiv

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta v Odrách hledáme vhodné kandidáty na pozici "POMOCNÝ SKLADNÍK".

Práce pouze na RANNÍ směny !

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost s dlouholetou tradicí a zázemím, která se zabývá výrobou průmyslových a hydraulických hadic. Jedná se o jednoho z největších výrobců průmyslových a hydraulických hadic na světe.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dobrý zdravotní stav (fyzicky náročná práce)
čistý výpis z RT
věk min. 18 let
pečlivost, samostatnost
chuť pracovat a kladný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3450363  Datum zveřejnění: 6.8.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 19 000 – 22 500,- Kč/měs. + příplatky dle zákoníku práce