Senior účetní

Work Service

Místo práce
Praha, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Kontrola a schválení zaúčtovaných operací v SAPu, účtování běžných účetních transakcí
- Zodpovědnost za přesné a včasné zaúčtování vzhledem k měsíčním termínům reportingu
- Bankovní transakce a cash flow management
- Spolupráce při interním i externím auditu
- Kalkulace, dohadné položky
- Účast na měsíčních a ročních závěrkách
- Metodickou podporu ostatních týmů v zahraničí
- Podpora chodu oddělení – např. poradenství, metodika procesů
- Sledování legislativních změn včetně následné aplikace
- Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- HPP
- Stravenky
- Sick days
- Práce ve velké zahraniční společnosti
- Profesionální školení
- Příspěvek na penzijní připojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Mezinárodní výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ ekonomického směru
- Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
- Pokročilou znalost Microsof Excel (Pivot, VLookup…) a SAP
- Angličtinu slovem i písmem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3455250  Datum zveřejnění: 23.7.2018