Technik (pohony SIEMENS)

Work Service

Miesto práce
Nová Dubnica, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100€, dohodou, podľa skúseností (všetko sa odvíja od predošlej praxe, vzdelania, cudzojazičnej znalosti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavnú pracovnú náplň bude patriť hlavne:
- programovanie frekvenčných meničov SIEMENS
- servis, údržba a oprava frekvenčných meničov v priestoroch firmy i u zákazníkov
- oživovanie a uvádzanie do prevádzky pohonov, záložných zdrojov UPS v priestoroch firmy i u zákazníkov
- diagnostikovanie porúch a ich odstraňovanie
- montáž a uvádzanie do chodu, zaškoľovanie obsluhy
- poskytovanie technickej podpory zákazníkom

- možnosť zaujímavého platového ohodnotenia, ktoré je na dohode
- podpora vzdelávania (program odbornej a jazykovej prípravy) - v prípade absencie vyhlášky 22 je tu možnosť jej dorobenia/preplatenia firmou
- pružný pracovný čas
- príspevok zamestnávateľa do DDS
- firemné akcie

Pozícia je obsadzovaná na trvalý pracovný pomer, priamo u nášho klienta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

7.2.2019 (ostáva ešte 17 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na vývoj, výrobu, predaj výkonovej elektroniky, pohonov, automatizačnej techniky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Odborná spôsobilosť : vyhláška 21 povinná, vyhláška 22 výhodou!
- MS Office, konfiguračný SW pre meniče a UPS (Drive Monitor, Starter, Start Drive, Tia Portal)
- ochota absolvovať zahraničné pracovné cesty
- samostatnosť, zodpovednosť
- ochota učiť sa nové znalosti a zariadenia, potrebný SW

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Podskalanová
Tel.: +421 911 050 686
E-mail: poslať životopis
ID: 3540215   Datum zveřejnění: 7.1.2019   Základní složka mzdy (brutto) a další odměny:   od 1100€, dohodou, podľa skúseností (všetko sa odvíja od predošlej praxe, vzdelania, cudzojazičnej znalosti)